Opinie klientów

Wg mnie pani Agnieszka jest bardzo dobrym psychologiem. Działa bardzo motywująco. Pomogła mi w moim dość trudnym czasie. Dzięki niej nabyłem asertywności i większej pewności siebie. Szczerze bardzo ją polecam.

Robert

Cóż, Agnieszkę poznałam prawie rok temu, bo tyle trwała moja droga do szukania siebie, do mojego „wewnętrznego ja”. Oczywiście bez pomocy Agi nie byłoby to takie osiągalne. Dlaczego?…gdyż patrząc wstecz ,przez ten rok udało mi się wiele moich celów osiągnąć, celów zgodnych z własną intuicją, podążając za głosem serca. Dlatego też, życzę Ci Agnieszko z tego serca wszystkiego wspaniałego no i oczywiście dalszych sukcesów coachingowych:) Dzięki!

Sabina

Agnieszka to świetny, uważny coach. Jest spokojna, przenikliwa i otwarta. Nie podaje gotowych rozwiązań ale uczy krok po kroku, jak samemu na nowo stworzyć swoje otoczenie, tak aby odpowiadało naszym obecnym planom i prawdziwym potrzebom. Co dla mnie było ważne, spotkania z Agnieszką uczą też jak żyć bez Niej 😉 jak samemu stawiać odpowiednie pytania i formułować odpowiedzi, które pobudzą do działania. Z całego serca polecam!

Krystyna

Pani Agnieszka jest doskonałym towarzyszem podróży do poznania siebie, odkrycia największych potencjałów. Zdecydowanie ma ogromny dar empatii, wrażliwości i uważności, a dzięki różnorodnym metodom i narzędziom którymi się z lekkością posługuje, spotkanie z nią jest bezpieczne, pełne szacunku i wnoszące do życia wiele dobrego. Mój sukces, moje nowe JA dedykuję Pani Agnieszce. Dziękuję.

Izabela

Na coachingu u Agnieszki byłam bardzo krótko – 3 miesiące. Dlaczego? Bo to tak dobry coach, że dzięki jej wnikliwym pytaniom dotarłam do źródeł motywacji, które teraz będą mnie „ciągnąć w górę”. Pytania Agnieszki są dociekliwe, ale nie dające rozwiązań. To klient dochodzi do sposobów przybliżających do celu. Do tego dochodzą pytania konkretne, pomagające zwizualizować rzeczywistą realizację celu. Po prostu super!!!

Basia

Agnieszka jest bardzo dobrym coachem. Pomogła mi zaplanować zmianę, a zwłaszcza rozłożyć ten duży, trudny do ogarnięcia projekt na części składowe. Precyzyjnymi pytaniami, zachęcaniem do wizualizacji i podobnymi ćwiczeniami pomogła mi w szukaniu w sobie motywacji i dyscypliny do realizacji celu. Towarzyszyła mi, była uważna i nie narzucała swojej interpretacji.

Monika

Agnieszka jest świetnym coachem. Bardzo szybko zaczęłam widzieć pierwsze efekty naszej wspólnej podróży do celu. Agnieszka nie narzuca swojej wizji i osobowości, jest bardzo uważna i zadaje bardzo celne pytania. Polecam ją gorąco.

Małgorzata

Dziękujemy za prowadzenie naszej córki, zdecydowanie polecamy Panią Agnieszkę, przede wszystkim za profesjonalizm, empatię, indywidualne podejście.

Mama nastolatki